SGB.NET

SGBNET Evrak Yönetim Sistemi

Firmamız tarafından 2012 yılında geliştirilmiş ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca kullanılan SGBNET evrak modülü güncel teknolojiler ile geliştirilmiş ve ilgili optimizasyon algoritmaları ile özgünleştirilerek ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabetçi bir hale getirilmiştir.

Yazılım Teknik Özellikleri

Yazılım; Asp.NET 4.0 üzerinde, çok katmanlı mimari ile C# dilinde yazılmış olup tüm veritabanlarını desteklemekle birlikte genişleyebilir bir alt yapıya sahiptir.

Yazılım Özellikleri

Yazılım, web üzerinden evrak işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz,evrak kayıt, evrak arama,evrak sorgulama, havale edilmesi, mail ile gönderilmesi, ve duyuru gönderme gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.Sistem evrakların kaydedildikten sonraki süreçlerin yönetilmesi, takip edilmesi, evrakların paraflanması ve elektronik ortamda imzalanması gibi işlemlerinin gerçekleştirilebildiği ve bu işlemlerin takibinin gerçekleştirildiği bir sistemdir.


Evrak İşlemleri

Evrak modülü, evrakın kayıt edilmesi, havale edilmesi, evrakların istenilen kişilere iletilmesi, gelen evraklara yanıt verilebileceği ve bu evrakların paraflanması ve imzalanması süreçlerini gerçekleştirebileceğiniz bir modüldür.


Evrak Sorgulama

Evrak sorgulama modülü evrak ile ilgili olan,yıl, referans no, tarih, evrak no, konusu , dosya numarası ve evrak birimine göre evrak sorgulama yapabileceğiniz bir modüldür.


Evrak Yönetimi

Evrak yönetim modülü evrakın kime havale edildiğini, kime iletildiği, ne zaman kayıt edilip ne zaman kim tarafından imzalandığını takip edebileceğiniz bir modüldür.


Evrak Detaylı Arama

Evrak detaylı arama modülü evrak ile ilgili olan,yıl, referans no, tarih, evrak no,içerdiği kelime ve konusuna göre, dosya numarası, imzalı olup olmadığı ve evrak birimine göre detaylı evrak sorgulama yapabileceğiniz bir modüldür.


E-imza

Evrak imza modülü evrakın elektronik ortamda paraf edilmesi ve imzalanmasını sağlayan bir modüldür.

Scroll to Top