DİSKET

DİSKET Veri Depolama Sistemi

Ürün Özellikleri

Yazılım; veri depolama ve paylaşımı için en uygun standartlarda geliştirilmiştir. Dosya ve veri paylaşımında, dosya aktarımında kazandırdığı hız ve zamandan tasarruf getirisiyle veri depolama için en uygun ürünümüzdür.

Yazılım Özellikleri

Yazılım, sisteme giriş yapan kullanıcı adına önceden belirlenmiş belirli bir disk alanını kullanıcının kullanımı için ayırır.Her kullanıcı için ayrılmış disk alanları kullanıcıların bilgilerini depolamada hızlı ve güvenli bir yer sağlamaktadır.


Dosya Paylaşımı

Yazılım, dosya paylaşımı için sistemde tanımlı tüm kullanıcılara açıktır. Paylaşılmak istenen belge ya da dosyanın paylaşan kullanıcı tarafından seçilen kişilere açık paylaşımda olacağı son derece güvenli bir dosya paylaşım yoludur.


Paylaşılan Dosyalar

Sistemde giriş yapan kullanıcı, kendisiyle paylaşılmış dosyalara erişimi bir tık ile gerçekleşmektedir. Paylaşılan dosyalar hızlı ve görselliği yüksek grafik arayüzü ile kullanıcılara listeleme formatında sunulmaktadır.


Dosya Kopyalama

Sisteme giriş yapan kullanıcı giriş sayfasında kendi dosyalarım başlığını görmektedir.Sistem içinde her kullanıcının kendi dosyaları ve paylaşılan dosyaları bulunmaktadır.Kopyala ve yapıştır özellikleri sayesinde her kullanıcı dosya aktarımı ve taşıması sırasında sorun yaşamamakta ve bir tıkla halledebilmektedir. Üstün altyapı ve yazılımsal özelliği sayesinde sistemimiz, bu işlemleri saniyeler içerisinde yapabilmektedir.


Dosyaları İndirme

Kullanıcı ister sistemde kendine ait dosyaları, isterse kullanıcıyla paylaşılmış olan dosyaları toplu indirme özelliği sayesinde hızlı ve kolay yolla kullanıcı bilgisayarına kaydedebilmektedir.


E-posta Gönderimi

Sistemimizde elektronik posta gönderim özelliği de bulunmaktadır.Kullanıcı e posta gönder butonuna tıkladıktan sonra e posta bilgilerini girmesiyle paylaşmak istediği dosyayı e posta yoluyla izin verebilecektir.E posta yoluyla paylaşılan dosyalar son derece güvenli bir şekilde paylaşılmış olacaktır.

Scroll to Top